You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Meie ajalugu

1972
Aadressil Betti Alveri 2a (endine Uus Mustvee 2) alustab tegevust Jõgeva rajooni Kommunaalmajanduse osakonna alluvusel Jõgeva Remondi ja Ehitusjaoskond. Aastate jooksul on ettevõtte laiendanud oma tegevust, juurutanud uusi tehnoloogiaid ning suurendanud tootmisbaasi.
1991
Jõgeva Remondi ja Ehitusjaoskond liidetakse Jõgeva Elamumajanduse osakonnaga Üheskoos pakutakse kompleksset teenust korterelamute haldamine, üldehitus ja remonditööd, santehnilised teenused, olmejäätmete kogumine ja vedu.
1997
Jõgeva Linnavolikogu otsusega kujundati munitsipaalettevõte Jõgeva Linna Elamuosakond ümber aktsiaseltsiks Jõgeva Elamu . Ümberkujundatud ettevõte mängis olulist rolli omandireformi elluviimisel linnas.
2001
Erastatakse Jõgeva Elamu AS . Äriühing keskendub elamuhaldusele ning olmejäätmete kogumisele ja vedamisele. Samm sammult siseneb ettevõtte kinnisvara hooldamise turule ning hakkab teenindama Riigi Kinnisvara hallatavaid objekte üle Eesti.
2013
Jõgeva Elamu võõrandab olmejäätmete kogumisega seotud äritegevuse ning keskendub kinnisvara haldamisele ja hooldamisele uue ärinime all Jõgeva Elamu Halduse.
2018
Jõgeva Elamu Halduse aitab korteriomanikke korteriühistute loomisel ning JEH-ist saab Vooremaa juhtiv korterelamute haldaja
presentatsioon veenäidud teenused hinnapäring